Почесні нагороди та умови вступу

Шановні колеги!

 

 

Запрошуємо Вас стати офіційним членом ГО «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» (далі – ГО «ВАДНД»).

ГО «ВАДНД» створена з метою розробки, впровадження інноваційної он-лайн платформи для презентації наукових досягнень і розробок з актуальних питань державного управління.

Для того, щоб стати офіційним членом ГО «ВАДНД», необхідно заповнити заяву, анкету та особову картку, що наведені у додатках.

 

Переваги партнерства з нами:

  • прийняття участі у міжнародних та вітчизняних конференціях, круглих столах, тренінгах та інших видах заходів ГО «ВАДНД»;

  • можливість розширення географії співробітництва із університетами, партнерами ГО «ВАДНД»;

    встановлення, розвиток наукових контактів, для реалізації спільних проектів, наукових досліджень і написання статей в іноземних джерелах, англійською мовою;

  • отримання консультативної та методичної допомог від провідних експертів ГО «ВАДНД», при підготовці статей, проектів, комунікативних заходів і т. д.

 

 

Розмір вступного членського внеску становить 1500 гривень, щорічного членського внеску — 300 гривень.

 

 

 

 

 

 

 

Почесні нагороди та відзнаки Асамблеї:

 

 

Знак пошани Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

Знак пошани – нагорода найвищого рівня, якої удостоюються знані  науковці, державні та громадські діячі за  високу професійну майстерність, багаторічну, сумлінну працю та досягнуті успіхи в галузі публічного адміністрування.

Знаком пошани нагороджений Анатолій Євгенович Конверський — видатний український вчений, філософ, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, академік Української міжнародної академії оригінальних ідей, Лауреат премії НАН України імені Д. І. Чижевського.

 

Медаль «За вагомий внесок у розвиток науки державного управління»

Медаллю нагороджуються визначні науковці, державні та громадські діячі, які внесли значний вклад у розвиток освіти та науки державного управління, як в Україні, так і за кордоном. Також, представленими до нагородження можуть бути керівники, або представники міжнародних організацій, вітчизняних чи зарубіжних університетів, міністерств чи відомств, а, також державних установ та організацій, які сприяли розвитку престижу галузі науки публічного адміністрування.

 

 

 

Нагрудний знак «Почесний доктор наук Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління»

Нагрудним знаком нагороджуються визначні доктори наук, які мають значні заслуги в галузі науки публічного адміністрування як результат здійснення суспільно-значущої, меценатської діяльностей, що сприяла розширенню простору освітніх, соціальних та культурних зв’язків науковців даної галузі і поглибленню інноваційних основ науки та освіти, в цілому.

 

 

 

Нагрудний знак «Почесний професор Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління»

Нагрудним знаком нагороджуються видатні професори, а, також, ті хто мають державний атестат доцента та значні досягнення в галузі науки публічного адміністрування, створили наукову школу, активно беруть участь в розробці і реалізації інноваційних освітніх проєктів, адекватних сучасним реаліям суспільного й культурного розвитків

 

 

 

Диплом Почесного кандидата наук з державного управління Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

Дипломом нагороджуються відомі кандидати наук, які мають заслуги в галузі науки публічного адміністрування, що сприяє розробці практико-орієнтованих основ наукового, методичного забезпечень безперервного освітнього та наукового процесів.

 

 

 

Диплом Почесного доктора філософії Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

Дипломом нагороджуються відомі доктори філософії за фундаментальні і прикладні наукові дослідження у галузі публічного адміністрування, мають роботи, що проводяться у рамках міжнародних міжвідомчих і галузевих науково-технічних програм.

 

 

 Диплом Почесного доцента Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

 Дипломом нагороджується відомі доценти, а, також, ті хто працюють у науці і практиці, але не мають атестат доцента,  беруть активну участь в науково-методичному забезпеченні навчального процесу у галузі науки публічного адміністрування, створили інноваційні навчально-методичні посібники, програми, мають авторські свідоцтва.

 

 

 

Почесна грамота 2

Почесна грамота Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

 

Почесною грамотою нагороджуються науковці за значний особистий внесок у розвиток науки та освіти, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих фахівців, громадянську активність у духовному, соціально-економічному, культурному житті України.

 

 

 

 

 

Заздалегідь вдячні за  співпрацю!

 

 

З повагою,

 

Президент,
доктор наук з державного управління, професор,
Заслужений юрист України                          Євген Олександрович Романенко