Керівництво

Президент ГО

Романенко Євген Олександрович

Доктор наук з державного управління

Романенко Євген Олександрович - доктор наук з державного управління, професор, Проректор Міжрегіональної академії управління персоналом, Президент Асамблеї докторів наук з державного управління України, Академік Міжнародної Кадрової Академії та Української Технологічної Академії, Почесний доктор Національного інституту економічних досліджень Грузії, Заслужений юрист України, народився 04 квітня 1978 в Києві.
Вищу освіту здобув у Київському державному торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Правознавство». У 2002 році - магістратуру Української академії державного управління при Президентові України та Університет північного Лондона (Великобританія) за спеціальністю «Державне управління». У 2005 році - магістратуру Національної академії управління за спеціальністю «Правознавство». У 2012 році - магістратуру Міжрегіональної академії управління персоналом (далі - МАУП) та SIC-Academy (Великобританія) за фахом «Бізнес адміністрування».
З 2006-2010 рр. обіймав посаду голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. З 2010-2011 р. обіймав посаду професора кафедри адміністративного та медичного менеджменту Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Б. Хмельницького Міжрегіональної академії управління персоналом. З 2011-2012 р був директором Державного підприємства «Укрекоресурси» Кабінету Міністрів України. У листопаді 2012 року вступив в докторантуру Національної академії державного управління при Президентові України. З 2013-2014 р. призначений на посаду радника Голови Верховної Ради України. З 2014-2015 рр. обіймав посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Державної архітектурно-будівельної інспекції України.
2015-2018 рр. - завідувач кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом і очолює Асамблею докторів наук з державного управління України.
3 травня 2018 року - Проректор Міжрегіональної академії управління персоналом.
Наукові досягнення Євгена Олександровича - вагомі. Він автор понад 120 наукових праць в галузі державного управління, маркетингу, політології, економіки, соціології.
Керує серйозними, спільними міжнародними науковими проектами з розвитку інноваційних і сучасних технологій в різних сферах державного управління.
Координує роботу з організації наукових конференцій, круглих столів, симпозіумів.
Нагороджений низкою урядових, відомчих і церковних нагород України.
Державний службовець 3-го рангу (2015).

Персональний вебсайт

Перший Віце-президент ГО

Пархоменко-Куцевіл Оксана Ігорівна

Доктор наук з державного управління

Доктор наук з державного управління. Держслужбовець 5 рангу. Стаж державної служби 13 років Місце основної роботи - завідувач кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом. Понад 60 наукових публікацій.

Другий Віце-президент ГО

Руденко Ольга Мстиславівна

Доктор наук з державного управління

Доктор наук з державного управління. Доцент. Держслужбовець 6 рангу.
Місце основної роботи – професор кафедри менеджменту Чернігівського національного технологічного університету.
Понад 200 наукових публікацій.