08 грудня 2020 р., громадська організація “Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління”, разом із Міжрегіональною Академією управління персоналом, виступила співорганізатором науково-практичної конференції.

Міжнародна конференція "Музей - платформа суспільного діалогу" - Львівський  Історичний Музей

08 грудня 2020 р., громадська організація “Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління”, разом із Міжрегіональною Академією управління персоналом, виступила співорганізатором науково-практичної конференції “Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва”.

Захід пройшов під науковим керівництвом Президента ГО “ВАДНД” – Євгена Романенка.

Програма заходу включала обговорення та розгляд теоретичних засад публічного управління, в умовах глобальних викликів; сутнісних характеристик сучасної економіки в механізмі державного управління сталим розвитком; практичних підходів до удосконалення механізмів реалізації громадянського розвитку та ін.

Також, піднімалися питання практичних аспектів антикорупційної діяльності в Україні та основ формування системи антикорупційного виховання як інструмента антикорупційної стратегії держави; визначення ролі та місця державної політики зайнятості населення в умовах ринку праці тощо.

Захід пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері наукового співробітництва.