Участь керівництва Асамблеї у методичному семінарі на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики»

Картинки по запросу Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності

 

 

 

 

26 квітня 2018 року Президент Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління Євген Романенко та Виконавчий директор Президії Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління Ірина Чаплай  взяли участь у методичному семінарі на тему: «Судово-експертні дослідження літературних творів наукового характеру: питання методики», що його організував Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

 Учасниками заходу були  судові експерти у сфері інтелектуальної власності, судді, адвокати, представники МОН України, керівництво вищих навчальних закладів та наукових установ, науковці.

Семінар організований з метою обміну найкращими практиками  впровадження нових методів і технологій для забезпечення розвитку культури наукової роботи у контексті сучасних інформаційно-технологічних зрушень.

 У ході заходу учасники обговорили питання основних засад судово-експертних досліджень літературних творів наукового характеру в Україні. Керівництво вищих навчальних закладів поділилося досвідом використання програмних продуктів для виявлення ознак неправомірних запозичень у літературних творах наукового характеру. Експерти, науковці акцентували увагу на необхідності підвищення обізнаності про успіхи міжнародного співтовариства щодо дослідження літературних творів наукового характеру судовими експертами у межах експертної спеціальності 13.1.1.