07 липня 2021 року в рамках співпраці з професіоналами-практиками, експертами галузі державного управління Ірина ЖУКОВА – виконавчий директор Президії Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління прийняла участь у відкритому zoom – бізнес-форумі «Україна – Болгарія: можливості співпраці між українським та болгарським бізнесом під час глобальних змін»

Україна – Болгарія: можливості співпраці між українським та болгарським бізнесом під час глобальних змін

 

07 липня  2021 року в рамках співпраці з професіоналами-практиками, експертами галузі державного управління за ініціативи Олександра НЕПОМНЯЩОГО – голови Відокремленого підрозділу  Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління у м. Києві, доктора наук з державного управління, професора Ірина ЖУКОВА – виконавчий директор Президії Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, кандидат наук з державного управління, доцент прийняла участь у відкритому zoom – бізнес-форумі «Україна – Болгарія: можливості співпраці між українським та болгарським бізнесом під час глобальних змін».

У науково-практичному заході взяли участь представники українських та болгарських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва Торгово-промислової палати обох країн і ділових кіл України та Болгарії.

За результатами авторських досліджень було презентовано матеріали щодо проблемних питань розвитку та шляхів удосконалення різних галузей економіки. Було наголошено на необхідності визначення вузьких місць у сфері міжнародної співпраці в Україні і привернення уваги уряду, науково-технічної громадськості і бізнесу до ключових проблем харчової промисловості, транспорту, торгівлі, логістики  для забезпечення конкурентоспроможності і сталого розвитку країни.

Учасниками заходу було зазначено, що для усунення наявних недоліків та покращення ситуації виникає необхідність у терміновій зміні відношення до активізації міжнародних зусиль державотворення.