Вийшли матеріали XХХІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», що відбудеться дистанційно 07 квітня 2023 р., у м. Рим (Італія)

📣 Шановнi колеги! 
💡 За підтримки ГО “ВАДНД”, у рамках роботи Видавничої групи “Наукові перспективи”, вийшли матеріали XХХІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», що відбудеться дистанційно 07 квітня 2023 р., у м. Рим (Італія). 🖥
Збірник можна завантажити за посиланням http://perspectives.pp.ua/public/site/conferency/conf-31.pdf
❕ Воєнний стан в Україні не став перешкодою для проведення щомісячних міжнародних  конференцій, заклади вищої освіти здійснюють науково-освітній процес, аналізуючи європейські методи роботи, що є запорукою підготовки конкурентоздатних фахівців, а також процвітання нашої країни, загалом.
✅Атмосфера зацікавленості й творчості на кожній із міжнародних конференцій засвідчують про актуальність започаткованої форми науково-практичних заходів для постійного спілкування, професійного розвитку.
✅  Результати наукових досліджень учасників заходу сприятимуть вирішенню конкретних практичних  завдань закладів освіти України.
Навчаємося, працюємо й перемагаємо разом!