Інформуємо Вас, що вийшов випуск 20 збірника наукових праць «PR И СМИ В КАЗАХСТАНЕ», співзасновником якого є партнер Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, Казахський національний університет імені аль-Фарабі!

20 sb

 

Шановні колеги!

 

Інформуємо Вас, що  вийшов випуск 20 збірника наукових праць «PR И СМИ В КАЗАХСТАНЕ», співзасновником якого  є партнер Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, Казахський національний університет імені аль-Фарабі.

 

Випуск можна завантажити тут.

У збірнику надрукована стаття керівництва та членів Асамблеї: Романенка Є., Пивоварова К., Куташева І. та Жукової І. (назва статті – “Features of the European Union cooperation in the framework of the partnership programs for civil society development”).

Збірник наукових праць містить матеріали, що присвячені розвитку, проблемам і перспективам гуманітарних наук у світі. До публікації у збірнику, на конкурсній основі, приймаються наукові роботи казахською, російською, англійською та німецькою мовами.

У складі редакційної колегії збірника провідні професори і доценти країн Казахстану, Великобританії, США, Росії, України, Туреччини.

Збірники виходить 2 рази в рік.

Для детальнішої інформації, пишіть, будь-ласка, на електронні адреси: [email protected] [email protected]

Запрошуємо до надсилання статей у наступних випусках збірника «PR і ЗМІ в Казахстані».

 

 

З повагою,

Президент Асамблеї                                       Є.О. Романенко