Прийнято участь у VII науково-практичному семінарі “Новітні інформаційно-комунікаційні технології в модернізації публічного управління: зарубіжний і вітчизняний досвід”

Похожее изображение

 

25 липня 2019 року Проректор МАУП Євген Романенко, завідувач кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом МАУП Ірина Жукова та доцент кафедри публічного адміністрування МАУП Олександра Марушева прийняли участь у VII науково-практичному семінарі “Новітні інформаційно-комунікаційні технології в модернізації публічного управління: зарубіжний і вітчизняний досвід”. Організувала захід кафедра інформаційних технологій та інформаційних систем Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Під час семінару були обговорені проблемні питання політичних, правових, організаційних, технічних, технологічних, соціальних аспектів упровадження та розвитку електронного урядування та електронної демократії на різних рівнях публічного управління.
Також, було наголошено, що застосування інформаційно-комунікативних систем у державному управлінні вважається вирішальним чинником для досягнення ефективності його економічного функціонування як специфічного інституційного інструменту для реалізації державної політики.
Євген Романенко акцентував увагу на тому, що якість інформаційно-комунікаційних зв’язків між окремими суб’єктами державного управління визначається низкою факторів. І це впливає на загальну систематичну структуру всієї організації державного управління. Крім того, інформаційно-комунікаційні зв’язки також впливають на якість потоків інформації, що здійснюються в межах усієї системи державної влади, а також на характеристики зовнішніх зв’язків державного управління.

За результатами проведення семінару буде видано збірник матеріалів тез заходу.