Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління Євген Олександрович Романенко прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика”, яка пройшла у м. Харькові 17-18 травня 2019 року

Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління Євген Олександрович Романенко прийняв  участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Державне управління у сфері цивільного захисту: наука, освіта, практика”, яка пройшла у м. Харькові 17-18 травня 2019 року.

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національний університет цивільного захисту України та партнери.

Учасники заходу розповідали про механізми формування та реалізації державної політики у сфері реформування вищої освіти. Акцентували увагу на міжнародних ресурсах для забезпечення якості середньої, професійної та вищої освіти. Гості заходу у своїх виступах висвітлювали питання щодо державного регулювання розвитку дистанційної та електронної освіти. Відзначали, що впровадження і розвиток дистанційної освіти в Україні потребує вирішення комплексу завдань за такими напрямами, як: управлінсько-організаційне забезпечення; матеріально-технічне та фінансове забезпечення; кадрове забезпечення потреб дистанційної освіти; методичне забезпечення з урахуванням специфіки дистанційного навчання; просування дистанційної освіти на освітньому ринку та ринку праці.

Присутніх цікавили відповіді на питання щодо теорії та практики функціонування системи підготовки фахівців у сфері цивільного захисту. Було доведено, що основну роль в системі підготовки кадрів у сфері цивільного захисту, як і в інших сферах діяльності нашого суспільства, беззаперечно відіграє система освіти. Вища освіта у сфері цивільного захисту, як складова підсистема, входить до складу державної системи вищої освіти, діє в її законодавчому полі. Одночасно вища освіта у сфері цивільного захисту функціонує та є основою загальної системи, до якої входять також підсистеми наукової та науково-технічної діяльності, професійно-технічної освіти та професійної (службової) підготовки, якою займаються особи рядового і начальницького.

Формат наукового заходу дозволив усім учасникам обмінятися думками з приводу шляхів розв’язання піднятих проблем та виробити спільні погляди на перспективу підвищення рейтингу вітчизняної науки та науковців.

 

7E8C4EFB-5192-4D18-AB09-A65E42DAF39A

 

 

5FF8DC19-A922-4BED-B6D6-4256649FFA55