міжнародна науково-практична конференція «Проблеми культури наукової роботи та академічної доброчесності у сучасному світі»

Картинки по запросу мауп

У Міжрегіональній академії управління персоналом 29 березня 2018 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Проблеми культури наукової роботи та академічної доброчесності у сучасному світі».

Співорганізаторами конференції виступили: ГО “Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління”, Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та соціальних наук, Міжнародна Кадрова Академія, Міжнародний університет  «UISEK» (Республіка Еквадор).

В роботі конференції взяли участь науковці, викладачі вищих навчальних закладів, державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, докторанти, аспіранти, представники засобів масової інформації та інші.

Під час проведення конференції, були розглянуті процеси формування та становлення довіри до системи вищої освіти в Україні, ґрунтуючись на засадах чесності, справедливості, відповідальності та взаємоповаги усіх учасників академічного процесу.

Конференція проводилася у форматі практичної спрямованості і її особливістю стало поширення ідей важливості якісної вищої освіти задля формування сучасного успішного громадянина – рушія якісних змін задля розвитку державного управління України. Дискусія, під час проведення конференції, сприяла плідній роботі і глибшому розкриттю актуальних питань світової методології та культури наукової роботи, та її локальних особливостей.

Учасники конференції зазначили, що підвищення академічної доброчесності, як невід’ємної складової наукової культури та головної з підвалин якості наукової роботи, потребує всебічного аналізу філософських та психологічних аспектів проблематики культури наукової роботи у контексті сучасних інформаційно-технологічних зрушень.

На закінчення конференції, відбулася жвава дискусія, учасники висловили сподівання на зустріч вже наступного року, під час чергового наукового заходу, присвяченого проблематиці інформаційного шуму та наукометричних технологій та подякували організаторам за високий рівень підготовки та проведення конференції.