МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ НАУКИ» (Єрусалим (Ізраїль), 04-06 травня 2016 р.)

1317ebfb99aaf24711e2958d2056b51604-06 травня 2016 року в Єрусалимі (Ізраїль), в Регіональній Академії Менеджменту відбулася міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки», партнером якої виступила Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління.

Мета конференції – активізація наукового мислення щодо продукування та ефективного вирішення наукових ідей громадських і соціальних ініціатив у відповідності до ідей сучасного суспільства.

На конференції було представлено близько 100 доповідей науковців з усіх регіонів Казахстану, Сполучених Штатів Америки, а також ряду країн Європи (ФРН, Україна, Білорусь) і Азії (Індія, Ізраїль, Грузія, Киргизстан).

Робота конференції проходила в наступних секціях:

 1. Технічні науки (математика, техніка, технології, енергетика,
  будівництво, механіка, інформатика)
 2. Природні науки (фізика, хімія, біологія, сільське господарство, екологія,
  медицина, геологія, географія)
 3. Гуманітарні науки (філологія, філософія, історія, мистецтвознавство,
  культурологія)
 4. Соціальні науки (психологія, педагогіка, андрагогіка, соціологія,
  політологія, правознавство)
 5. Економічні науки (економіка, фінанси, менеджмент, державне
  управління, маркетинг, туризм).

Учасники конференції представляли свої  матеріали у формі презентацій, проектів, що включали наукову розробку з представленням слайдів, реклами, відеокліпів, анімації та інше.

Від Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління у конференції взяли участь Президент Асамблеї Романенко Євген Олександрович та учений секретар Чаплай Ірина Віталіївна, які виступили з доповіддю по секції «Економічні науки» на тему: «Логістичні засади діяльності органів державної влади».

За результатами роботи науково-практичної конференції буде опубліковано видання тез доповідей та повідомлень окремим збірником.

Дізнайтесь більше інформації на сайті: http://www.regionacadem.org/