З нагоди святкування 15 травня 2021 року Дня науки в Україні керівництво Асамблеї відзначено почесними нагородами Національної академії педагогічних наук України!

Напрацювання вчених Національної академії педагогічних наук України із  функціонування сфери освіти в умовах карантину, пов'язаного з COVID-19 -  МДПУ

 

З нагоди святкування 15 травня 2021 року Дня науки в Україні Президента Асамблеї, Євгена Романенка та голову відокремленого підрозділу Асамблеї у м. Києві, Олександра Непомнящого відзначено почесними нагородами Національної академії педагогічних наук України. Євгена Романенка нагороджено відомчою медаллю Національної академії педагогічних наук України “Григорій Сковорода”, а Олександра Непомнящого – знаком “Ушинський К.Д.”.

Медаллю “Григорій Сковорода” відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти, бібліотекарі освітянських бібліотек України, громадські діячі, політики та інші особи за вагомі досягнення в галузі психолого-педагогічних наук і особистий внесок у розвиток української освіти.

Знаком “Ушинський К.Д.” нагороджуються педагоги, вчені, організатори освіти України, громадські діячі, політики та інші за значні досягнення в галузі педагогічної і психологічної наук, особистий внесок у розвиток української освіти.

Щиро вітаємо шановних колег з нагородами і бажаємо їм подальших успіхів та здобутків у царині педагогіки.

 

 

4CDB5A03-17B0-4291-BA7C-EA1ABDB21AB8