ЗУСТРІЧ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛІЛІЇ ГРИНЕВИЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

10 травня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч Міністра освіти і науки України (далі – МОН України) Лілії Михайлівни Гриневич з представниками інститутів громадянського суспільства, членами Громадської ради при МОН України та експертами.

Від ГО «ВАДНД» захід відвідали Президент Асамблеї – Романенко Євген Олександрович та учений секретар – Чаплай Ірина Віталіївна.

Під час зустрічі було обговорено пропозиції громадськості щодо заходів МОН України з реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

У своїй доповіді Міністр підкреслила важливість співпраці сторін у галузі освіти і науки та наголосила на необхідності вирішення ключових завдань, а саме: покращення якості дошкільної освіти; формування нових стандартів вищої освіти; створення сприятливих умов для якісної підготовки конкурентно-спроможних робітничих кадрів; проведення аудиту науково-інноваційної системи України та здійснення першочергових кроків для її реформування й оптимізації.

Пріоритетним напрямком діяльності МОН України буде оновлення змісту навчальних програм загальної середньої освіти. «Питання оновлення змісту і запровадження компетентнісного підходу – основа реформи середньої школи. Ми повинні навчити наших дітей використовувати знання і вміння, які вони отримали, для вирішення повсякденних життєвих ситуацій», – пояснила Лілія Гриневич.

Також, Лілія Михайлівна наголосила, що робота над основними питаннями МОН України здійснюватиметься одночасно з тими заходами, яких потребує функціонування системи освіти і науки України, в цілому.