Запрошуємо взяти участь у VІІ міжнародній заочній науково-практичній конференції «Інноваційний менеджмент і технології в епоху глобалізації», що її співорганізатором є Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління

 

 

Шановні колеги!

 

На сьогодні, всі наукові напрями розвиваються достатньо широко і динамічно. Публікація результатів досліджень є відповідальним і важливим кроком для кожного вченого. З’являється багато нових оригінальних ідей, теорій, що заслуговують на пильну увагу наукової громадськості. Крім того, наявність певної кількості публікацій є обов’язковою умовою при захисті дисертаційного дослідження, отриманні звання, обранні, за конкурсом, на посаду. Однак, не всі мають можливість поїхати в інші країни взяти, безпосередню, участь в роботі конференцій.

Ми запрошуємо Вас взяти участь у VІІ міжнародній заочній науково-практичній конференції «Інноваційний менеджмент і технології в епоху глобалізації», що її співорганізатором є Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління.

Конференція відбудеться 08-10 січня 2020 року у Лондоні (Велика Британія).

Метою заходу є обговорення актуальних питань сучасної економіки, розвитку суспільства і особистості, перспектив розвитку точних наук, зарубіжного досвіду формування зеленого світу, мови і культури, в епоху глобалізації.

Форма участі: заочна.

Для участі у конференції, необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету : [email protected], або pre[email protected] наступні матеріали учасника конференції:

  • статтю для публікації;

  • реєстраційну форму учасника конференції;

  • відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Детальніше з інформацією про конференцію можна ознайомитися за посиланням: http://www.regionacadem.org

 

         З повагою,

Президент Всеукраїнської Асамблеї

докторів наук з державного управління                            Є.О. Романенко