Запрошуємо взяти участь у міжнародному науковому семінарі “Наукові видання України: сучасний стан та перспективи розвитку”!

Похожее изображение

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у міжнародному науковому семінарі  “Наукові видання України: сучасний стан та перспективи розвитку”, що відбудеться 28 вересня 2018 року у Міжрегіональній Академії управління персоналом. Організатори заходу – Міжрегіональна Академія управління персоналом та Видавничий Дім “Інтернаука” (офіційний партнер Crossref у Європі).

На заході будуть розглянуті проблемні питання наукових видань, особливості Наказу МОН № 32 “Про порядок формування Переліку наукових фахових видань України” та інші нововведення МОН (Український індекс наукового цитування, Репозитарій текстів наукових робіт, категорії наукових видань А, Б, В тощо), плагіат та боротьба з ним, практичні аспекти присвоєння DOI.

У заході візьмуть участь представники МОН, керівники вищих навчальних закладів, головні редактори міжнародних та вітчизняних видань, науковці, представники влади, ЗМІ, громадскість.

З більш детальною інформацією про семінар Ви можете ознайомитися за посиланням: http://project805199.tilda.ws/

Сподіваюся на плідну співпрацю!

З повагою,

Доктор наук з державного управління,

професор,

Проректор Міжрегіональної Академії управління персоналом,

Заслужений юрист України

Головний редактор збірника “Публічне урядування”                 Є.О. Романенко