Громадська наукова організація «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління», в особі Президента Романенка Євгена Олександровича, підписала Угоду щодо участі у програмі UNESCO-Unitwin

                                            ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу UNESCO-Unitwin

Громадська наукова організація «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління», в особі Президента Романенка Євгена Олександровича, підписала Угоду щодо участі у програмі UNESCO-Unitwin (далі – Угода).

Програма UNITWIN / UNESCO, що діє з 1992 року – одна з найуспішніших програм ЮНЕСКО – спеціального агентства Організації Об’єднаних Націй з освіти, науки, культури і комунікації. Це програма кафедр ЮНЕСКО, за допомогою якої здійснюється всебічна підтримка міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти. Програма приділяє особливу увагу розробці стратегій і механізмів, необхідних для швидкої і ефективної передачі знань, а, також, для їх ефективного застосування в сучасних умовах.

Метою UNESCO-UNITWIN є просування міжнародної інтегрованої системи досліджень, підготовка кадрів та програм (освіта, природничі науки, соціальні та гуманітарні науки, культура, комунікації та інформація) та співпраця між провідними університетами світу на основі передачі знань «через кордони».

У рамках Угоди передбачається розробка відкритих навчальних курсів і отримання безкоштовного доступу до навчальних матеріалів у галузi науки i технiки з  університетами по всьому світу, а, також, участь у створенні банку відкритих навчальних електронних курсів для вільного користування.