Вітання Євгена Романенка з Вербною неділею!

Красиві привітання з Вербною неділею у віршах та прозі - Новости на KP.UA

Шановні колеги!

Вітаю Вас з Вербною неділею!

Вербна неділя щорічно відзначається православними, католиками та протестантами. Це свято відноситься до тих, які не мають чіткої дати і кожного року можуть відзначатись у інший день. Хоча число і відрізняється та це завжди сьомий день тижня, остання неділя перед Великоднем.
Історія цього свята описана у Святому Письмі. У цей день Ісус Христос воскресив померлого Лазаря у Віфанії. Цей унікальний випадок став відомий завдяки очевидцям, які блискавично рознесли звістку про чудо.
Тож коли Ісус завітав у Єрусалим — люди були здивовані, вражені,  радісні, тож зустрічали його з почестями: співали пісні в його честь, кидали під ноги різні квіти, пальмові гілки та навіть власний одяг, аби доторкнутись ним до чуда, яке було втілене у обличчі Ісуса Христа. Але оскільки на території Європи, в тому числі і України, де переважає християнське населення, пальми не ростуть, а верба – поширене дерево, що несе у собі певний символ весни, то ще з часів Київської Русі вона стала незамінним атрибутом свята.

У це світле весняне свято Вербної неділі бажаю всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і помислів, а, також, теплоти та гармонії з близькими.

Нехай Господь береже Вас і Ваших близьких від бід, завжди веде по вірному шляху і допомагає у здійсненні всіх надій і благих починань!

 

З повагою,

Президент    Євген Романенко