Вітання Євгена Олександровича Романенка із Днем працівників освіти!

Шановні вчителі! Дорогі освітяни!

 

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти.

У цей день найтепліші слова хочеться сказати вчителям і вихователям, викладачам і керівникам педагогічних колективів, всім, хто сьогодні забезпечує організацію навчального та виховного процесів, хто піклується про розвиток, здоров’я і майбутнє наших дітей.

Від вашої мобільності, згуртованості і переконаності в правильному виборі залежить майбутнє. Ваша педагогічна майстерність, знання та інтелект, прагнення до творчого пошуку, терпіння і наполегливість багато в чому вирішують шлях формування нової особистості, здатної постійно підвищувати свій освітній і професійний рівені,  плідно працювати, ефективно і успішно вести справи, творчо мислити і приймати відповідальні рішення, сприяти процвітанню своєї держави.

Висловлюємо вам слова подяки за вірність професії, мудрість і постійну готовність розкрити свою душу для кожного, хто бажає знань.

Бажаємо вам стабільності в житті, творчих успіхів, натхнення, пошани колег, учнів, вихованців та їх батьків, невгасимого бажання нести знання і самим осягати нове. Нехай усвідомлення важливості і необхідності вашої роботи для розвитку суспільства надає вам сил у виконанні благородної справи. Щастя вам, здоров’я, творчих звершень, талановитих і працьовитих вихованців, життєвого оптимізму, бадьорості і постійного гарного настрою!

 

З повагою,

Президент ГО «ВАДНД»                         Є.О. Романенко