Вітання шановним колегам від Одеського відокремленого підрозділу ГО«Всеукраїнська Асамблея докторів наук державного управління» з державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України!

         6-SDv7B36kE

           Вітаємо вельмишановного Лопушинського Івана Петровича, завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, академіка Української академії акмеології, доктора наук з державного управління, кандидата педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України з високою державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня! Ми багато років співпрацюємо з Іваном Петровичем, знаємо його високий рівень науковця і керівника. Він віддано й активно розвиває науку і практику державного управління, а також систему навчання фахівців цієї галузі. Швидкими темпами набула популярності не тільки його  кафедра, а й спеціальності за якими ведеться підготовка магістрів та бакалаврів. Ми знаємо також людяність і доброзичливість Івана Петровича, його повагу до своїх колег і здобувачів наукових ступенів. Це заслужена винагорода! Ми бажаємо Івану Петровичу здоров’я, сил, енергії і благополуччя

        Також ми передаємо наші вітання шановним Миколайцю Анатолію Петровичу (волонтер, аспірант кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом, голова громадської організації «За майбутнє України») та Канавець Марині Володимирівні (директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, кандидат наук з державного управління з високими державними винагородами! Бажаємо успіхів, перемог, щастя!

 

Одеський відокремлений підрозділ ГО «Всеукраїнська Асамблея докторів наук державного управління»