Вітання Президента Асамблеї Євгена Романенка із Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Шановні віряни, друзі та лісівники ! Вітаю зі світлим святом ...

 

Шановні колеги!

 

Вітаю Вас із Благовіщенням Пресвятої Богородиці!
Благовіщення Пресвятої Богородиці – велике дванадесяте свято, третє за значенням народно-релігійне свято після Великодня і Різдва Христового.  В цей день архангел Гавриїл провістив діві Марії, що вона непорочно зачне від Cвятого Духа і народить Сина Божого – Ісуса Христа. Коли Марії було 12 років, Бог сповістив, що вона народить Сина Божого. А після того, як Марію заручили Йосифом, з’явився до неї архангел Гавриїл і сказав: «Радуйся, благодатна, Господь з тобою. Зачнеш у лоні і породиш сина і назвеш його Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься, і дасть йому Господь Бог престол Давида, батька його, і царюватиме над домом Якова повіки та й царству його не буде кінця.» Марія ж сказала: «Як же це станеться, коли я мужа не знаю». Відповів архангел: «Дух Святий найде на тебе й сила Всевишнього окриє тебе, – тим-то й Святе, що народиться, назветься – Син Божий. У Бога нема неможливого.» І сказала Марія: «Я раба Господня, нехай буде мені по твоєму слові»
В Назареті, на тому місці, де Архангел Гавриїл благовістив Діву Марію, побудований храм в пам’ять Благовіщення Богородиці.
Нехай це свято принесе у  ваші сім’ї любов і злагоду, пробудить  бажання робити добрі справи, піклуватися про рідних і близьких, бути милосердними до незнайомих людей, працювати на загальну користь, в ім’я майбутнього.
Бажаю вам невичерпних духовних сил, міцного здоров’я, щастя і успіхів.

 

З повагою,
Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління              Є.О. Романенко