Вітання Президента Асамблеї з Днем працівників освіти!

Картинки по запросу з днем учителя

Шановні працівники освітянської ниви!

         Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

         У цей день найтепліші слова хочеться сказати вчителям і вихователям, керівникам педагогічних колективів, всім, хто сьогодні забезпечує організацію навчального та виховного процесу, хто піклується про розвиток, здоров’я і майбутнє наших дітей.

         Від вашої мобільності, згуртованості і переконаності в правильному виборі залежить майбутнє. Ваша педагогічна майстерність, знання та інтелект, прагнення до творчого пошуку, терпіння і наполегливість багато в чому вирішують шлях формування нової особистості, здатної постійно підвищувати свій освітній і професійний рівень, плідно працювати, ефективно і успішно вести справи, творчо мислити і приймати відповідальні рішення, сприяти процвітанн. своєї держави.

          Висловлюємо вам слова подяки за вірність професії, мудрість і постійну готовність розкрити свою душу для кожної дитини.

         Бажаємо вам стабільності в житті, творчих успіхів, натхнення, пошани колег, учнів, вихованців та їх батьків, невгасимого бажання нести знання дітям і самим осягати нове. Нехай усвідомлення важливості і необхідності вашої роботи для розвитку суспільства надає вам сили у виконанні благородної справи. Щастя вам, здоров’я, творчих звершень, талановитих і працьовитих вихованців, життєвого оптимізму, бадьорості і гарного настрою!

З повагою, 

 

Президент Всеукраїнської Асамблеї

докторів наук з державного управління,

д-р. наук з держ. упр., проф.,

Заслужений юрист України              Є.О. Романенко