Вітання Одеського відокремленого підрозділу ГО «ВАДНД» з виходом двох вагомих наукових праць: «Стратегические приоритеты государственно гражданской коммуникации» та «Державно-громадянська комунікація: шлях від кризи до взаємодії»!

               

              Вітаємо наших колег, В. М. Козакова, О. В. Рашковську, В. А. Ребкала, Є. О. Романенка, І. В. Чаплай з виходом двох вагомих наукових праць:  «Стратегические приоритеты государственно гражданской коммуникации» та «Державно-громадянська комунікація: шлях від кризи до взаємодії»!

                 Ці монографії відкривають започатковану серію видань «Публічне адміністрування» і присвячені актуальним проблемам комунікацій. Сьогодення характеризується тим, що у державах світу(незалежно від політичного та державного устрою) на перший план виходять проблеми комунікації з громадськістю, з глобальним громадянським суспільством, з іншими державами. Цікавим є погляд авторів ні ці аспекти. Зичимо нашим колегам подальших наукових досягнень, цікавих публікацій, а також вдалого розвитку проекту «Серія публікацій «Публічне адміністрування».

               На сьогодні – це унікальний проект по висвітленню та популяризації результатів наукових досліджень в різних напрямах публічного управління та адміністрування. Аналогів такої діяльності не має в жодному вищому навчальному закладі, який готує фахівців з публічного управління та адміністрування. Сил вам, натхнення, успіхів!

 

           Одеський відокремлений підрозділ ГО «Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління»