Вийшли матеріали ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться дистанційно 07 листопада 2020 р., у м. Лондон (Великобританія)

konf

Шановні колеги!

Вийшли матеріали ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки в Україні: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка відбудеться дистанційно 07 листопада 2020 р., у м. Лондон (Великобританія). Співорганізатор заходу – громадська організація “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”.

Матеріали можна завантажити тут.

У матеріалах цікавими є публікації щодо: розслідування і обліку транспортних подій на внутрішніх водних шляхах України; реалізації трансформаційної реформи в системі охорони здоров’я;  аналізу консультативної, лікувальної і профілактичної медичної допомоги населенню області у м. Чернігові; місця комунікаційних процесів у житті громадян та державних і суспільних інститутів; всеукраїнського референдуму як одного із головних інститутів прямої демократії.

 

З повагою,

Президент        Є.О. Романенко