Вийшла друком нова книжка члена Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, кандидата наук з державного управління, члена Національної спілки письменників України Кухарчука Петра Михайловича під назвою “агапе”

Вийшла друком нова книжка члена Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, кандидата наук з державного управління, члена Національної спілки письменників України Кухарчука Петра Михайловича під назвою “агапе” (Житомир, видавець Євенок О.О.).

Макетував її наймолодший син автора Антон Кухарчук. Він архітектор, працює у Львові.

Презентація відбудеться 14 лютого о 17:00 в Домі української культури м. Житомир.

З анотації: “Так було завжди і буде споконвіків: любов ні купити, ні виміняти на принади. Бути у взаєминах просто чесною людиною у сучасному світі також стало великою рідкістю. І ті риси, що у любові є звичайними, – повага, доброта, щирість, відвертість, – наразі велика цінність. Тут неможливо прикинутися щирим, хоча фальш, обман, підступність, корисливість, кар’єризм нахабно увійшли у повсякденність і топчуться людськими долями. Усе світле і чисте стало якимось ефемерним, віртуальним, а іноді навіть і токсичним. Якщо кохаєте, – ви щаслива людина, але цей вогонь може вигоріти і згаснути, молодість зістаритися, ніжність тіла зашерхнути, захоплення перейти у буденність, гострота розуму притупитися, – і лише кохання не має минулого часу, – воно завжди у теперішньому. Хоча ніхто і не знає, який вигляд має кохання, та кожен, хто зустрічається з ним, одразу його упізнає”.

Книга розрахована на широку читацьку аудиторію.